| anonim_4396 a întrebat:

Hey. buna`happyAs vrea si eu sa stiu ce-mi trebuie pentru admiterea la Facultatea de Limbi si Literaturi Straine Spiru Haret din Bucuresti...adica admiterea se face pe baza de dosar? si daca da conteaza media generala din clasele 9-12 sau doar media la engleza? va rog mult spuneti-mi sau daca nu dati-mi un link unde pot gasi aceste informatii...`happyMultumesc`happy^_^

Răspuns Câştigător
| loli_8683 a răspuns:

Adimiterea e pe baza de dosar. nu se iau in calcul mediile. pe siteul spiruharet.ro gasesti sectiunea admitere si ai acolo toate detaliile. batfa