| OchiCaprui112 a întrebat:

Hey! Ce credeti ca o sa pice maine la >examen?:

18 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu stiu, sper doar sa fie subiecte potrivite pentru toate specimenele, sa nu iau 2.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru whatevernvm):

Nici tu nu le ai cu matematica!? Eu sunt paralela cu ea!

| whatevernvm a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Nu le am deloc! La simulare le-a dat foarte greu, a fost subiectul 1 mai greu decat 3, si am luat 2. laughing Sper aici sa iau 5, am facut teste si la toate luam peste 4. Ce-o fi o fi.

| Phantasmagoria a răspuns (pentru whatevernvm):

Daa,bine zis.laughing Eu una sunt varza.

| OchiCaprui112 explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

Sicer...si eu sunt total paralela... d'oh

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru whatevernvm):

Da,sa stii! Faza e ca trebuie sa iau note mari daca vreau sa intru la un liceu bun.Am medie dar examenele ma trag in jos ( cel putin la matematica). Si...niciodata profesoara mea de matematica nu m-a incurajat cum facea cu ceilalti. Daca meritam 5, 5 imi punea, adica nu imi marea macar cu un punct nota...in schimb cu altii asa facea.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru OchiCaprui112):

Mdaaa...nu inteleg deloc matematica.Are atatea formule si definitii straight face. Inteleg ...imi trebuie cat de cat dar nu vad rostul formulelor, adica ma intreaba cineva pe strada vreo definitie sau teoreme? Neah, nu cred!

| OchiCaprui112 explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

Si eu patesc la fel! sigh dar mi-ar placea sa iau o nota mare sa'l surprind pe domnu' profesor laughing sa'i arat ca pot smug

| OchiCaprui112 explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

De aceea am ales sa nu merg la profil cu matematica big grin

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru OchiCaprui112):

Mergi pe filologie?

| OchiCaprui112 explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

Mda big grin u la ce mergi?happy

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru OchiCaprui112):

LA Fel!happy

| Magnifico a răspuns:

Ma tot cert cu fratele meu el zice ca sunt 3 subiecte si eu 2 (am dat anul trecut si erau doar 2 subiecte, primul de algebra iar al doilea de geometrie).
S-a schimbat ceva anul acesta sau e tot asa?

| BrokenAngel a răspuns (pentru Magnifico):

Sunt 3 subiecte! happy

| OchiCaprui112 explică (pentru Magnifico):

Anul acesta sunt 3 subiecte happy!

| Denisse14 a răspuns:

Cercul.
Şi mă aştept să mai fie o problemă de asta pentru discuţii. laughing

| Cmaremix a răspuns:

Probeleme ce sa pice sa speram ca sunt usoarebig grinbig grinbig grin