| justme4yours a întrebat:

Hey clasa a opta, cum vi s-a parut examenul la mate?:-s

9 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Subiectul 3 mi s-a parut mai greu, iar din subiectul 2 vreun exeritiu. A fost intre. Nici usor, nici greu.

| missmine a răspuns:

Destul de usor! Asa daca vroiai sa-ti vina o inspiratie pe moment nu aveai cum. trebuia sa inveti! happy

| justme4yours explică:

Mai ce sa zic, mie una mi s-a parut asa si asa, sunt de nivelul 7.50-8

| LonelyGirl01 a răspuns:

A fost nici prea greu, nici prea uspr. Sub 3 ex1 mi s-a parut cel mai greu.

| lextar113 a răspuns:

Horror,am facut, dar nu ma astept la nota mare

| AstaMik2 a răspuns:

Greu,tie?

| BrokenAngel a răspuns:

Eu am facut tot, mai putin exercitiul cu expresia. Nu am dat factor comun la sfarsit. Sper sa fie bine! Barfa la note mari! :*:*

| AndreeaSt97 a răspuns:

Eu sunt la mate de nivelul 8-8, 50, deci nu mi s-a parut asa de usor straight face la subiectul 1 am gresit un exercitiu, la al doilea 2 exercitii si la ultimul iau vreo 15 puncte sad

| Marius21 a răspuns:

Greu