| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum coronavirusul ne schimba viața de zi cu zi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Păi, nu se vede?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De schimbat o schimbă, si la unele persoane o schimbă diferit.Dar la toti ne-o schimba (viata ), virusul.
Păi ne-o schimba in multe feluri, persoanele in varsta de 65 de ani acum au,, restristrictie" cand sa iasa pe afara.Trebuie să avem declaratie, înainte nu era asa, mergeai cand voiai unde voiai, masca obligatorie (sa nu cumva sa luam virusul ) copiii din străinătate nu pot veni în România la părinți, sau invers.Pe zi ce trece situația devine tot mai grava! #staiacasă

| Anonim5647 a răspuns:

Ce sens are intrebarea asta dupa ce deja au trecut aprp 3 luni de cand a inceput pandemia in Romania?

| alma200033 a răspuns (pentru Anonim5647):

Am nevoie pentru un referat, doar că nu mă pricep la referatesad