| claudiaclau a întrebat:

Hey...in clasa 11 la liceu tehnologic ce materii nu se mai fac la profilul turism si alimentatie?

Funda!

9 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

3 ore de mate, 3 de romana, 8 ore de module, nu mia faci: fizica, chimie, biologie. o ora de istorie, o ora de sport, o ora de engleza si o ora de franceza/germana/spaniola etc. si cam astea sunt orele.

| Achim_Anca_1990 a răspuns (pentru Razvanp69):

Copilu am terminat acun 2 ani liceul....chiar in halu asta s-au schimbat?/

| Achim_Anca_1990 a răspuns (pentru Razvanp69):

EU am terminat liceul acum 3 ani s-au cam schimbta cam multe ma jur imi este mila de voi ca schimba astia programa dupa cum se trezesc

| Razvanp69 a răspuns (pentru Achim_Anca_1990):

Sunt la liceu in Bucuresti, turism si alimentatie, si momentan sunt a 10-a si stiu de la aia de a 11-a ca nu se mai face chimie bio si fizica oricum cum am zis mai sus cam asta o sa fie orarul

| Achim_Anca_1990 a răspuns:

Muzica desen bilologie fizica chimie.....si acum depinde de liceu o sa ai prin module economie contabilitate

| Razvanp69 a răspuns (pentru Achim_Anca_1990):

Zi tu zau gogule ca faci materiile astea?!

| Achim_Anca_1990 a răspuns (pentru Razvanp69):

Muzica desen bilologie fizica chimie. PE ACESTEA NU LE FACI...dar contabilitate si economie le faci sunt bagate in diferite module

| Achim_Anca_1990 a răspuns:

Nu credeam ca asa de mult s-a schimbat programa scolara mama imi este mila de voi happy

| Achim_Anca_1990 a răspuns:

Copilu si eu am zis la fel ca tine i-am raspuns ce nu se face mai citeste odata intrebarea si raspunsul meu