| IngerasulMicut a întrebat:

Hey. La ce materie va pricepeti si la care nu va pricepeti?

P.S. Eu nu ma pricep la matematica dar ma pricep la arte si la restulwinking

7 răspunsuri:
| andiceasu95 a răspuns:

La matematica sunt praf si os, dar ma pricep destul de bine la istorie am avut media 9 anul trecut

| morfeo a răspuns:

Ma pricep si chiar imi place mult geografia, in schimb sunt slab la istorie.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Eu nu ma pricep la nici o materie, bine...nu ma pricepem ca am terminat liceul

| sabin89 a răspuns:

Eu am urât istoria în liceu, dar acum o iubesc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt expert la mate si fizica si bun la restul, praf la nimic momentan. Eram mintit in liceu ca nu ma descurc la unele materii, doar ca erau profesori de la EA si notele mai mari de 5 erau DLC-uri cu microtranzactii de cateva sute de euro laughing

| Yurisa a răspuns:

Cand eram in liceu si in 5-8 imi placea foarte mult biologia (chiar daca eram uman) luam mereu cele mai mari note. Imi placea si limba engleza.
Nu am putut niciodata sa inteleg fizica. Am incercat sa imi placa, sa fac probleme la clasa, dar nu s-a lipit de mine.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nici eu nu mă pricep la mate