| anonim_4396 a întrebat:

Hey! La liceu agricol pe profilul economic matematica e pe m2 se face aceleasi materii ca si la liceul economic?(din Tulcea)

Răspuns Câştigător
| Marylol a răspuns:

Buna! Scuze dar eu am fost ieri la targul liceelor si un coleg ia intrebat pe cei de la Agricol si am inteles ca se da mate la bac, acum nu stiu cat de sigura este informatia ca si eu stiam prima data ca nu se face mate dar acum...Cel mai bine este sa te interesezi! O zi buna!

1 răspuns:
| TheSoldier a răspuns:

Pai, la liceul agricol nu se face matematica, mai ales in Tulcea. (esti de-a mea big grin ) Matematica se face doar la Moisil si Spiru Haretwinking