| Ana98 a întrebat:

Hey... m-am inscris la olimpiada de biologie si profa nu mi-a dat prea multe detalii adica, mi-a spus ca trebuie sa lucrez mai mult in ceea ce priveste materia de anul acesta si ca trebuie sa-mi i-au singura lectiile pentru ca nu are timp sa faca pregatire cu mine. Ar putea cineva sa-mi spuna cam ce subiecte se dau la o astfel de olimpiada sau sa-mi recomande o carte ceva?:*

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Si ce vrei mai multa sinceritate? Sa ti se spuna ca pot sa te ajut sau ca singura care te poate ajuta esti tu? Inseamna ca are incredere in tine 100%. Apuca-te de treaba exact de unde incepe biologia si rezultatele tale vor reflecta asta.

| TheBlackCrystal a răspuns:

Pai pentru inceput spune in ce clasa esti si mai discutam apoi.big grin

| Λndrei a răspuns:

Nu are timp pentru ca asteapta sa cotizezi cu ceva...

| Ana98 explică (pentru Λndrei):

Posibilthinking dar ea lucreaza mai mult cu cei de la a 8-a.e o profa super ciudata.la ora ea nu preda, ea vorbeste iar noi trebuie sa scriem din spusele ei ce ni se pare noua interesant si nu le poti scrie pe toate adica... sper ca intelegi tutongue

| Ana98 explică:

Sunt clasa a 7-a...am uitat sa precizezhappyscuze:*

| anitzuka83 a răspuns:

Cauta pe www.didactic.ro