| CryssCrySta a întrebat:

Hey... Problema mea e ca am intrat la liceul gresit. Eu imi doream sa intru la un liceu de profil matematica-informatca, dar am intrat la filo. Intrebarea este de ce nu ma pot transfera in primul semestru? Liceul la imi doream sa merg are doar profil de mate-info intensiv si pierd foarte multa materie, de profil real, pana in al 2-lea semestru.

4 răspunsuri:
| Zeppa03 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, asa e legea, trebuie sa induri un semestru la filo, iti recomand sa te apuci de meditatie sau daca nu sa iti procuri material si sa lucrezi singura.Succes.

| CryssCrySta explică (pentru Zeppa03):

Si testele de diferentiere, la ce se dau?

| Zeppa03 a răspuns (pentru CryssCrySta):

Testele le vei la mate si info cu profesorii de la clasa unde vrei sa te muti. Trebuie sa iei 5.winking

| TG68 a răspuns:

Daca ai medie si sunt locuri libere, poti.