| klhkhjjhkhklhkjhkjh a întrebat:

Acum citesc Decameronul dar, dupa ce o sa o termin, nu mai stiu ce carte interesanta sa citesc! Ce carti imi puteti recomanda? DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Daca nu ai citit Contele de Monte Cristo, ti-l recomand cu mare placere eu l-am citit si crede-ma ca a fost uimitor!

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Rosu si negru
ceva de jane austin sau charlotte bronte
gabriel garcia marquez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti citi deuteronomul.este interesanta din punct de vedere omenesc si ceresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Intră aici http://lecturirecenzate.ro/ În partea d jos a paginii ai recomandari de lecturi.