| alexandraFdh a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Daca nu stiu mai nimic la fizica (chiar nimic) dar ma descurc la biologie, mate, chimie m-as descurca la stiinte ale naturii? Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai descurca cu siguranta! daca stii matematica si o intelegi, iti va fi mult mai simplu sa intelegi si fizica! totul este sa vrei! succes!

| alexandraFdh explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult, ma gandeam ca imi va fi foarte greu avand in vedere ca nu stiu fizica deloc...ca profu' in loc sa predea lectiile doarme laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandraFdh):

Asa este, conteaza foarte mult si profesorul daca stie sa isi predea materia bine... sa speram ca vei avea parte de profesori mai capabili acum!

3 răspunsuri:
| Jimmyyyy a răspuns:

Eu nu stiam fizica si m-am descurcat la mate info laughing