| Arome a întrebat:

am o intrebare : cate caiete si de ce fel ( mate / romana)am nevoie in clasa a9a la profil stiinte ale naturii?
Puteti sa imi spuneti gen materia cu tare si cate caiete am nevoie pentru ea.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Română (cel puțin 5), Matematică (cel puțin 5), Chimie (cel puțin 2), Fizică (cel puțin 2), Logică (un caiet), Latină (cel puțin 2), Franceză (cel puțin 2), Engleză (cel puțin 2), Geografie (cel puțin 3), Istorie (cel puțin 2), Biologie (cel puțin 4), Religie (un caiet), Logică (un caiet), Socio-Umane (un caiet), Muzică (un caiet), Desen (un caiet), Informatică/TIC (un caiet).
Exceptând caietele de Desen, Muzica, Biologie, Geografie, ia-ți caiete studențești coală A4. Pentru celălalte 4, exista caiete specifice.

1 răspuns:
| Hemera a răspuns:

Depinde si de cat de formatul scrisului tau. Daca scrii mai imprastiat sigur ai nevoie de mai multe.