| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare :-s

deci, pe 24 se afiseaza rezultatele la evaluarea nationala la romana si mate. intre 29-5 se fac inscrierile la liceu? intre 24 si 29 mai trebuie sa ne ducem la scoala? eu nu o sa fiu in localitate si poate sa ma inscrie mama? daca nu... ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Roメette a răspuns:

Nu trebuie sa te mai duci la scoala decat sa aflii rezultatele happy Atatwinking

Funda big grin?

| Blablabla0012 a răspuns:

Nu ai voie happy nu ai voie s parasesti localitatea happy pana nu termini cu inscrierile etc n-ai cumhee hee mai ales ca dupa 24 o s ne cheme dirigintu/a l sch s scriem liceele happy asta nu inseamna ca s duc parinti sh noi stam acasa=]] nu trebuie s mergem noi obligatoriu insotit d parinte happy vineri s afiseaza rezultatele happy sh d luni s fac inscriereile happy nu trebuie s pleci pana nu esti inscrisa deja l un liceu happy nu stiu daca o s reusim s scapam de abia p 15 iuliehee hee acum depindehee hee Cel mai bine ar fi s vorbesti du dirigintele/diriginta happy