| Shin0bi a întrebat:

Am urmatoarea cerinta, dar nu prea stiu ce sa fac: "exprima-ti opinia despre valoarea artistica a poeziei mi-astept amurgul". Cine ma poate ajuta s-o rezolv cat mai repede?

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

A propos de titlu: Eu zic să te grăbești, să nu mai stai în așteptare!
Poate te întîlnești cu autorul, pe un deva pe vreo alee, și te ajută el. Ar fi cel mai în măsură.

| alexutzaioana a răspuns:

Ai putea sa postezi si poezia? Iti este data un fragment sau poezia intreaga de comentat?