| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU, am vorbit cu un baiat 1 an, din octombrie 2021 pana in octombrie 2022, iar el ma iubea, eu nu l-am iubit si verisoara mea i-a spus pe insta ca nu l-am iubit niciodata. Aveam un grup toti 3, el mereu ma intreba e adv, e adv si nu ii raspundeam.
Asta a fost in octombrie 2022, Ea e mai mica si l-a injurat si de familie si morti, el se suparase cred, dar nu a zis nimic ca ma iubea. Eu nu l-am iubit niciodata. In iulie 2022 cand a avut o alta relatie am fost doar cateva zile si pe un joc nu in realitate, in realitate i-am spus ca nu putem, ca nu suntem aproape, nu locuim aproape, dar i-am zis ca imi placea de el si dupa am zis sa fim altceva pe acel joc.
Ne-am cunoscut in octombrie si acel joc am jucat in decembrie, am vorbit si pe insta mult
si chiar credea ca il iubesc, dar in iulie 2022 atunci cand avuse pe alta eu o injuram de morti, el stie asta, ca fata aia i-a zis si i-am zis ca mi-a furat iubitul. Dupa ceva timp fata aia l-a lasat si a zis ca il lasa ca sunt eu suparata pe ea. S-a intors la mine sa vorbeasca noi, nu am fost impreuna dar eram prieteni buni si el ma placea, credea ca il plac si eu ne dadeam inimioare si am mai continuat asa pana in octombrie cand am inceput sa fiu mai rece, am mai fost rece si in timpul ala din 2021-2022 1 an de zile.
Inainte de el am placut pe altul, chiar l-am placut, ne-am cunoscut toti 3 si baiatul ala pe asta il injura, se lua de el si el se enerva ca mereu se lua de el, nu stiu de ce.
Sa continuam, voi ce ziceti ca am vrut sa fac cu acel baiat si de ce am facut asta?
Nu l-am iubit niciodata, el nu mai vrea sa auda de mine, m-a facut in toate felurile, a zis sa ma duc la produs, a zis ca nu a putut manca din cauza mea 2-3 zile, ii venea sa vomite ca sufera dupa mine si noi pe 22 octombrie 2021 am inceput sa vb, pe 22 octombrie 2022 i-am zis ca este un baiat bun, un baiat perfect si ca nu sunt aleasa eu, sa isi gaseasca alta.
Pe 23 m-a gasit pe insta, pe 24 era ziua mea si mi-a zis la multi ani, tot voia sa traga sa mearga bine, l-am blocat pe un cont, m-a intrebat daca l-am blocat am zis ca nu.
A facut alt cont, am vb cat am vb si l-am blocat si acolo si de paste il blocasem pe insta, pe 24 aprilie si pe altii doar i-am sters si am revenit pe 2 mai si am mintit ca mi-a fost furat contul. Mi-am batut joc de el, da mi-am batut joc de baiat.
Si cand revenisem voia sa imi zica tot ce avea pe suflet, a zis doar ca l-am mintit, ii trecuse. El nu este un om nebun, are adhd tine minte mai bine ca un om normal si a facut doar 2 clase, stie sa repare telefoane si calculatoare, face remix-uri pe laptop si a zis ca nu isi mai face iubita, ca iubita lui e muzica dar acum are pe alta si de mine nu vrea sa mai auda, a zis ca nu intelege de ce.
Ca daca nu mi-a placut de el de ce m-am bagat in relatia lui si de ce am stat pe capul lui atat daca nu l-am iubit el asa a zis: ma gandeam ca are handicap si mi-a placut sa il prostesc.
Cum il intorc inapoi?
M-a injurat pe la spate.
Ce sa fac?

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa nu mai dezgropam morti cu cea s-a intamplat acum 1-2 ani.

Totul este inncheiat si terminat demult, asadar este inutil sa mai pierdem timpul acum, sa despicam firul in 4, in situatia in care TRECUTUL este deja incheiat si imposibil de schimbat!

Focuseaza-te pe prezent si pe ce este cu adevart important in viata ta!

| johnnny123 a răspuns:

Ai mai postat încă o dată tot romanul și ca răspuns, ca să fii sigură?

Cine crezi că stă să citească toate aberațiile alea incoerente?

| BounceMusic a răspuns (pentru johnnny123):

De ce te iei de mine ba si contul nu e al meu nu vreau sa imi fac contul e de la un baiat

| Salontanul a răspuns (pentru BounceMusic):

Raspuns de needucat. "Ba" asa te-a invatat in scoala sa te exprimi?

Răspuns utilizator avertizat
| IreneeDiana a răspuns:

Probabil ești puțin egoista.
Nu îl placi dar te bagi in relatia lui.
Posibil sa îl simpatizezi dar nu iti dai seama de asta…
Și de ce vrei sa îl întorci înapoi dacă i-ai făcut atâtea?
Lasa-l in pace, cred ca e cel mai bine

| BounceMusic a răspuns (pentru IreneeDiana):

Dc sa il las

| IreneeDiana a răspuns (pentru BounceMusic):

Îl lași pentru ca nu îl poți iubi
Când vrei un om cu adevărat și îl iubesti nu faci ceea ce tu i-ai făcut.
Și pe lângă asta tot spui ca are handicap.
Care e problema?
Când iubesti îl iubesti cu toate defectele …

| BounceMusic a răspuns (pentru IreneeDiana):

Are si cand am stiut ca are am vrut sa il prostesc si mai tare sa il prostesc asa si mai tare
nu am nimic ca are

| IreneeDiana a răspuns:

BRAVO! Ai zis bine ce ai zis.
Nimic de obiectat.

| BounceMusic a răspuns:

El are 19 ani face 20 eu 17 fac 18
dar are handicap nu mi-a zis ca are dar stiu ca are ii a fost rusine sa zica
si ii este rusine sa zica si stiu ca are handicap
adhd
el are adhd

| BounceMusic a răspuns:

El a mai vrut si in decembrie sa mai vorbim mi-a spus ca stie tot ce ii am facut si dupa am inceput sa fiu si mai rece am vb si mai rece cu el pe jocul unde jucam intrase acolo la mama mea din joc si il daduse afara si a zis ca s-a enervat ca are spume si eu ii am zis de la supt pp si iesise si a intrat si cand iesise si intrat a vazut ca ii am zis si asa adica asa ca a iesit se suparase si atunci a incercat si dupa a zis ca nu mai merge si ca lasa asa

| BounceMusic a răspuns:

De unde stii tu ca nu eram
ia zi de unde stii tu?
si a suferit dar ce daca a suferit

| BounceMusic a răspuns:

Are pe una de 27 de ani acum
oricum nu le mai fac nimic ii las
si il las

| BounceMusic a răspuns:

Nu numai el a suferit si eu am suferit nici viata mea nu e frumoasa nici viata lui poate nu a fost frumoasa imi pare rau.
dar ce sa ii fac nu il mai pot lua inapoi.

| BounceMusic a răspuns:

Asa si

| johnnny123 a răspuns (pentru BounceMusic):

Și nimic... doar atât. Nu este suficient că ești o persoană oribilă și needucată, mai vrei să trag și alte concluzii?

| BounceMusic a răspuns (pentru johnnny123):

Contul nu este al meu contul este de la un baiat care mi l-a dat sa ma conectez aici si da contul asta contul este al baiatului de care m-am folosit si a zis ca nu mai vrea sa ma vada si mi-a dat contul sa va spun pe TPU ce ii am facut a mai zis sa vad ce zic si altii de mine cum a zis si el
si sa il las asa mi-a spus si el este ala care l-am folosit si voi sterge intrebarea asta

| Salontanul a răspuns (pentru BounceMusic):

Faptul ca nu este contul tau ar trebui sa te faca sa te comporti corect pentru a nu-i bloca sau sterge contul baiatului. Ti s-a mai spus: stai foarte prost cu educatia.

| mynamegigibecali a răspuns:

1. Are sigur peste 100 de cuvinte
2. Ce intrebare-i asta?
3. Lasa temele de iubire
4. (raspunsul efectiv) nu face nimic, gaseste pe altcineva