| MissYXZ a întrebat:

Azi am simularea la mate, e o simulare pe clasa. Ce se intampla daca nu pot ajunge la simulare? Avand in vedere faptul ca la romana nici nu dam...Un raspuns rapid, va rog.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In afara de a-ti face profesorul morala (mai ales daca esti singurul care nu merge) n-are ce sa-ti faca. Sau eventual poate le pune notele si tu o sa ai o nota in minus fata de restul, nu stiu, depinde de prof.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu este nici o problema, doar ca s-ar putea sa se ia profesorul de tine