| anonimus1112 a întrebat:

Care e diferenta dintre matematica m1, m2, m3 si ce inseamna t1, t2 etc?

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

M1/T1 = Modulul 1, reprezinta cele mai grele probleme/exercitii care sunt rezolvate de cei de la profilul mate info.
M2/T2= Modulul 2, problemele/exercitiile cu nivel mediu pentru cei de la profilurile Stiinte ale naturii si Stiinte Sociale;
M3/T3= Modulul 3, cel mai usor modul, reprezinta exercitiile pe care le fac cei de la pedagogie si filologie.
Toate modulele au aceeasi materie, diferenta este facuta de nivelul de dificultate al exercitiilor.

2 răspunsuri:
| JosephStalin a răspuns:

M1 dau cei de la mate info
m2 stiintele ale naturii si toate profilele tehnologice
m3 cei de la pedagogic
t1=m1
t2=m2
t3=m3