| Roz_Botikutz_1981 a întrebat:

Hey TPU!
Ce se preda la o scoala de arte? Adica se preda si muzica matematic romana franceza engleza?

Funda :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, ca doar nu faci numai pictura/teatru sau oricare alta specializare la care esti.

| The3w0que3n a răspuns:

Depinde pe ce profil esti. De exemplu, daca esti pe muzica, ti se preda si istoria muzicii, si ore de teorie, si ore de practica, cel putin in orasul meu. Evident ca faci si romana, matematica, etc pentru ca sunt elementele de baza, dar iti dai seama ca voi fi maxim 2-3 ore pe saptamana, si alea cine stie daca le veti face cum trebuie.