| Alex54679 a întrebat:

Ce test de admitere se da la facultatea de administrare a afacerilor, adica din ce materii?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Depinde de facultatea la care vrei să te duci. Vărul meu este la facultatea de administrare a afacerilor la UPG Ploiești și nu a dat niciun fel de test ca să intre la acesta facultate. Întreabă la secretariatul facultății sau la persoane care au dat la acestă facultate.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare din facultatile astea au propriile proceduri de admitere.
mai mult ca sigur casesti informatii legate de admitere pe site ul facultatii care te intereseaza in mod particular