| Panteraa a întrebat:

Cu profilul stiinte sociale terminat la liceu poti merge la Facultatea de Economie şi Administrarea Afacerilor? Adica iti trebuie multa matematica?

2 răspunsuri:
| NinaWoolf a răspuns:

Iti trebuie multa economie, dar din cate stiu la stiinte sociale se face multa eco. oricum indiferent de profil poti merge la ce faculta vrei dar na asta inseamna pregatire suplimentara

| Aneurysm a răspuns:

Păi da, adică te bazezi pe economie făcută bine într-a 11-a la socio. Dar nu trebuie să fii bâtă la mate. Ia legătura cu cineva de-acolo