| Adda2899 a întrebat:

:* Cum ar trebui sa te pregatesti pentru a-ti sarbatori ziua onomastica? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SanziiAndry a răspuns:

1. Invitatii: Scrii o lista cu cei pe care vrei sa ii inviti si faci o invitatie pentru fiecare ( nu neaparat );
2. Mancarea: Trebuie sa te hotarasti ce mancare/bauturi ai sa cumperi: De exemplu, felul 1: Pizza, felul 2: Tortul; Trebuie sa mergi la o firma de torturi ca sa iti alegi unul, eu ieri mi-am facut ziua si am avut un tort in forma de fluture;
3. Te-ai ocupat de mancare si invitatii, iar acum trebuie sa faci o lista cu jocuri! Atentie! Trebuie sa fie niste jocuri mai active, care sa nu-i plictiseasca pe copii!
Bafta! Funda?

1 răspuns:
| davidtm a răspuns:

Cu banilaughingrolling on the floor