| Panteraa a întrebat:

Facultatea de Drept sau Stiinte Politice? De ce? As vrea niste argumente pro si contra pentru ambele. Multumesc.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai posibilitati materiale sa faci una la privat, atunci fa-le pe ambele. Combinatia este extraordinara.

| Pprofesionistul a răspuns:

Cauta pe netbig grin

| Panteraa explică (pentru Pprofesionistul):

Mda. Am cautat, caut si o sa mai caut. Vreau doar sa aud si alte pareri (poate de la persoane care urmeaza/au urmat aceste facultati) nu doar ce gasesc pe net.

| Pprofesionistul a răspuns (pentru Panteraa):

Eu as zice pentru stiinte politice ca e mai buna asa te sfatuiesc