| Costeaalexa89 a întrebat:

Help, paricip la un concurs și am nevoie de o mica poezie sa conțină cuvintele
Zapada
Craciun
Magic
Familie
Caldura
CANfotovideo. Va rog ferumis sa ma ajutați.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar TPU nu permite efectuarea temelor scolare, asta fiind unica ta responsabiliatte de elev, de care noi nu avem voie sa te privam.

| Violleta2022 a răspuns:

Inca ceva, de ce te-ai inscris la un concurs de poezie daca esti total incapabil sa compui asa ceva?
Nu crezi ca este ilegal si imoral ce faci?

Oricum, aici nu ai voie sa ceri asa ceva si Adminul a fost deja informat.
La cereri repetate de teme, ti se poate suspenda contul pe TPU

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe TPU nu se fac teme de scoală, pune ti mintea la contributie si fa singur/ă temele.