| HappyM3 a întrebat:

imi puteti da Cateva informatii despre comunitatea internationala? fundita

1 răspuns:
| Geitigy a răspuns:

Salut, ar trebui sa fi putin mai explicit in intrebarea ta laughing
o sa iti spun cateva lucruri, in mare despre comunitatea internationala O comunitate internațională este alcătuită din mai multe naționalități. Adică, mai pe înțelesul tuturor, oameni din diferite țări. Acesti oameni se unesc sub forma unei organizatii, avand acelasi scop, acum pot fi comunitati care militeaza pentru pace, comunitati care militeaza impotriva lgbt, acestia urmarind diferite interese happy