| anonim_4396 a întrebat:

in vara termin clasa a 10 a si apoi vreau sa intru la liceu cu frecventa redusa caci intre timp vreau sa lucrez dar nici la scoala nu vreau sa renunt. am 2 intrebari :
1.ce liceu imi recomandati :
-seral
-frecventa redusa
-sau fara frecventa?
stiu sa ca este o diferenta intre ele
si 2. ce program este si de cate ori pe saptamana trebuie sa merg?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Acum depinde in ce sector vrei.De exemplu in 6 este Liceul Tehnologic "Dimitrie Gusti", in 3 Liceul bilingv "Decebal". http://www.ghidul.ro/vanzari-produse-servicii/licee-cursuri-seral/

| 75414254 a răspuns (pentru ElenaSA):

In 3. am auzit de liceul "Decebal" dar ce imi recomanzi : seral, frecventa redusa sau fara frecventa?

| ElenaSA a răspuns (pentru 75414254):

Mergi mai bine la seral.Inveti mai multe ore decat la frecventa redusa si ai mai multe sanse sa iei bacalaureatul.

| 75414254 a răspuns (pentru ElenaSA):

Mersi happy