| alexcuamare123 a întrebat:

Hey TPU, pe cat se vor incheia mediile copiilor de clasa a 6 a semestrul 2?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pe data in care profesorii vor pune notele in catalog.De exemplu daca un profesor nu se duce saptamanile acestea la scoala sa puna noele in catalog, doamna sau domnul tau dirinte /diriginta nu poate sa treaca notele la acel obiect in catalog.Deci cand toti profesorii vor trece la scoala si vor apuca sa puna notele in catalog se vor incheia mediile.Si dupa vei astepta si carnetul tau sa vezi ce note vei lua.
Bafta la scoala!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Clasele a 6 a, vor finaliza semestrul în data de 25 iunie deci media va fi gata cu min 2-1 zile mai devreme

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba l tu pe profesor nu stim noi.

| isemilia a răspuns:

In ultima saptamana de regula. Poate chiar mai devreme.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Depinde de momentul in care profesorii merg la scoala, insa obligatoriu inainte de sfarsitul anului scolar. De regula in ultima saptamana oficial.

| Alexia1208 a răspuns:

De obicei cu o săptămână înainte sa se termine anul școlar, cel târziu in ultima săptămână. Dar așa cum a zis și cineva mai sus, depinde de profesor când merge la școală. Dacă tu ai toate notele la mine, te închei acum. Depinde