| anyway18 a întrebat:

Hey tpu..pentru bac care este mai usoara anatomia umana sau biologia vegetala si animala?

4 răspunsuri:
| donnie112 a răspuns:

Eu am avut vegetala si animala, l`am luat dar parerea mea e ca cea umana e mai simpla si o intelegi mai bine

| madalinbb19 a răspuns:

Biologia vegetala si animala

| Flori28 a răspuns:

Eu zic biologia pentru ca este mai usoara. Da alegi ce iti place mai mult

| lenka018 a răspuns:

Anatomia umana deoarece la anatomia vegetala si animala ai foarte multe denumiri de invatat(in special alea de plante care sunt spectaculoase, in latina )