| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi recomandati o facultate cu o specializare in armata, politie, militar, ceva; pentru o fata care nu este prea sportiva (stiu ca se cere sport pentru acest domeniu)?

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Daca doresti sa lucrezi in armata, politie, jandarmi, pompieri sau securitate poti face Dreptul, Psihologie, Economie, Automatizari si calculatoare caci juristi, psihologi, economisti, si IT-isti se cer in toate aceste domenii.

Răspuns utilizator avertizat