| PussicatDolls a întrebat:

Heylove struckDaca vreau sa public o carte de 72 de pagini cam cat ma costa? Cam 100 de exemplare la o editura din Tg-JiuhappyMs muultlove struck

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bun raspuns il afli de la editura respectiva. Editurile au fiecare pretul lor si ar fi un lucru surprinzator ca un salariat al editurii respective sa fie utilizator TPU, sa-ti vada intrebarea si sa-ti poata da un raspuns corect. Succes si numai bine!