| Parascan_Irina_1997 a întrebat:

Heyaaa guys am o problema
mi s-a blocat telefonul pe o annumita aplicatie si nu merge nici sa il sting practic nu merge nimic
si nu ii pot scoate bateria pentru ca asa e conceput telefonul

Răspuns Câştigător
| AndreiRobert22 a răspuns:

Lasa-l sa se descarce si vezi daca isi revine la reboot in cazul in care nu te pricepi la in hard reset din butoane happy Tine apasat butonul volum "-" si "power" si ti se va deschide in meniu, du-te in jos folosind butoanele de volum si selecteaza clear chache, apoi factory reset si la urma reboot. Telefonul e ca nou happy

3 răspunsuri:
| Ziser a răspuns:

Lasa ca ramane el pana la urma fara baterie.

| SummerR a răspuns:

Ai încercat să îl formatezi?

| nushcenumeoriginal a răspuns:

Resoft,nu va mai luati cacaturi de curatare, etc. Daca nu il poti aprinde deloc du l la service ( garantie )