| Andreea97_9961 a întrebat:

Heyy TPU :-d! am intrat la matei basarab rm valcea la profilul stiite sociale.
ce materii fac?:-x funda

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Vei face logica mai multa decat celelalte clase de a 9 a, respectiv psihologie,economie si filozofie.( in functie de clasa in care esti)
Teza dai la romana neaprat,engleza saufranceza, geografie sau istorie(iti recomand geografie), si teza: in clasa a 9 a la logica, in clasa a 10 a la psihologie, in clasa a 11 a la economie, si in clasa a 12 a la filozofie.

3 răspunsuri:
| Andreea97_9961 explică:

Nu stiu

| roby_6848 a răspuns:

Buna. Materiile predate la profilul stiinte sociale sunt : istorie, romana ( 6 7 ore pe saptamana ), engleza si franceza ( numarul de ore se stabileste in functie de care e limba 1 si limba 2 ) in clasa a noua vei face logica, in a 10 psihologie, in a 11 economie, in a 12 filosofie. Normal ca vei face si geografie matematica ...fizica chimie si biologie ( doar pana a 10 inclusiv )

| IulianLiviu96 a răspuns:

O sa faci istorie geografie logica...dar am si eu o intrebare.s-a afista profilul la care ai intrat?