| DemonicSoul a întrebat:

Heyyy! Sunt foarte nerăbdătoare deoarece am dat probele la Colegiul Pedagogic Vasile Lupu din Iași și le-am luat, am dat evaluarea națională și am luat note bune, iar acum sunt sigură că voi intra acolo. Am ales să stau la cămin, iar problema e că pe cât de fericită, pe atât de stresată sunt.
Știe cineva cum se repartizează in camere? Menționez că nu cunosc pe nimeni și nici un coleg de al meu nu a ales să meargă acolo.

1 răspuns:
| Abhay a răspuns:

Pai sigur vei fi repartizată cu fete în camera, dar este și o posibilitate să stai cu fete din clasa în care vei fi.