| gabriela111111111 a întrebat:

Hi! Știe cineva dacă se poartă uniformă la Liceul Teoretic Al. I.Cuza din Iași?

Răspuns Câştigător
| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu, adică nu se poartă

| gabriela111111111 explică (pentru Florin9Florin9):

Mulţumesc frumos! Dacă nu te deranjează să răspunzi. Știi în ce corp învață elevii pe profilul uman?

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru gabriela111111111):

Cel mai probabil corpul A, dar nu e exclus să fie în amândouă având în vedere că sunt două profile umane, deci nu știu sigur, scuze, e o informație care teoretic ar trebui să fie simplu de aflat dacă suni la ei, trebuie să fie număr de telefon la ei pe site.

| gabriela111111111 explică (pentru Florin9Florin9):

Okay! Mulțumesc frumos pentru răspunsuri!