| iccecrim a întrebat:

Hristos a Inviat, vreau sa citesc citeva romane, intrucit le iubesc, deci vreau sa-mi recomandati niste romane pe care le-ati citit voi si v-a placut. Vreau sa imi spuneti si cite ceva despre roman, deci despre ce se vorbeste in el. asa in 2 propozitii. Va multumesc!

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Vezi răspunsurile utilizatorului corolav.

Răspuns utilizator avertizat
| KateMiddleton a răspuns:

Daca esti fata iti va placea la sigur Pe aripile vantului de Margaret Mitchell.E despre o fata tanara dar cam prostuta si despre toata viata ei. Lectura placuta.
P.S.Cartea este extraordinara

| jeek0 a răspuns:

Depinde de varsta. poti citi "de veghe in lanul de secara" sau ceva de Dostoievski. depinde ce cauti

| BruthalHeart a răspuns:

Pai depinde de felul de roman de exemplu romantic, de actiune...este o povestire romantica sau actiune cam ca o poveste dac ca este mai lunga

| BestName a răspuns:

Am citit Singur pe lume acum ceva vreme, dar mi-a placut enorm si acum as vrea sa il recitesc. Il poti incerca si tubatting eyelashes