| Mete0ra a întrebat:

Https://alba24.ro/......70455.html

fake news sau?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este un fake news. Așa am gândit și eu că se va întâmpla.
Dar, fii atent ce spune dna ministreasă.
Și atunci îi dăm posibilitatea să dea o lucrare, să facă un proiect, să fie apreciat pentru activitatea online".
Deci, dacă copilul face ceva, învață un pic, se implică. nu dacă își bagă picioarele în ea de școală.

| Mete0ra explică (pentru sadrian46):

Pai la ore intru da nu prea vorbesc la ele temele le mai fac...

| sadrian46 a răspuns (pentru Mete0ra):

Păi vorbește un pic, să îți audă glasul profa.

| Mete0ra explică (pentru sadrian46):

Macar temele le fac (nu prea stiu la materie si nu prea ma intreaba)

| sadrian46 a răspuns (pentru Mete0ra):

Întreabă ce nu știi, nu aștepta să te întrebe ea.

| Mete0ra explică (pentru sadrian46):

Ok

| sadrian46 a răspuns (pentru Mete0ra):

După ce ai terminat anul acesta școlar, și ai trecut, să mă contactezi în privat, am un premiu pentru tine.

| Mete0ra explică (pentru sadrian46):

Okey happy

| Mete0ra explică (pentru sadrian46):

Si la materile la care am trecut pe primul sem? sunt automat trecut la alea?

| sadrian46 a răspuns (pentru Mete0ra):

Nu chiar exact așa. Dacă continuă lecțiile la ele, participarea la lecțiiile online se pune ca notă de trecere.

| Mete0ra explică (pentru sadrian46):

Pai numai la technologie, romana, mate am ore.

| sadrian46 a răspuns (pentru Mete0ra):

Atunci întreabă la școală online ce se întâmplă cu celelalte ore, ca să fii sigur că nu rămâi pe dinafară.

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Linkul pus de tine este clar: "Fake news"!
Daca ai corijenta pe primul semestru, ai obligatia sa contactezi profesorul ca sa iti dea un test online si sa-ti poate marii nota, ca sa treci la acel obiect, fiindca altfel nu ti se poate inchide situatia scolara.

| Mete0ra explică (pentru Violleta2022):

K

| Mete0ra explică (pentru Violleta2022):

E primul link care mi-a aparut

| DuckDodgers0 a răspuns:

E real

| Mete0ra explică (pentru DuckDodgers0):

Faza ca sunt la 2 materi....si imi e frica ca raman.
pot sa am orice nota? ca sa trec