| osimplafataaaa a întrebat:

Imbracamintea alba îmi arata pielea mai închisa la culoare nu?

7 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Se numeste contrast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți arată pielea mai închisă.
Îți scoate pielea in evidentă.
Dacă o ai mai închisă, iese in evidentă

| Popa482 a răspuns:

Depinde de cât de fină este țesătura, prin unele haine nu se observă deloc, iar prin altele se vede calumea.
Am avut două tricouri albe, unul cusut mai fin, iar altul mai tare, prin cel fin se vedea dacă spre exemplu aveai un coș pe braț

| Rei12 a răspuns:

Da ar iesii pielea în evidență

| Ultimulom1 a răspuns:

Nu.poarta mai mult timp albul, și ai să vezi că are putere asupra pielii, adică te va albi

| Florinafgfgtr a răspuns:

Si mie imi place albul.
Am cautat peste tot pantaloni de trenec alb dar nu gasesc nici unde, stiti voi unde sar gasi?

| Hrvoja a răspuns:

Nu