| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva cand incepem scoala si mai multe detalii depsre vacanta de iarna?:Xfunda:X

6 răspunsuri:
| cryna a răspuns:

Scoala o incepem pe 12 sept iar vacanta de iarna pe 22 sau 23 decembrie

| slipknot a răspuns:

Scoala incepe pe 12, cea de iarna o luam din 23 decembrie, tine 2 saptamani, vacanta dintre semestre nu o vom mai avea, iar cea de Pasti va fi de 2 saptamani.Vacanta de vara o vom lua pe 22 iunie...

| KyssOana a răspuns:

Scoala o incepem pe 12 septembrie si vacanta de iarna va tine 2 saptamani dar de la anul va fi de trei happy si vacanta o vom incepe de pe 1winking

| AllysaDeea a răspuns:

Http://www.dreptonline.ro/......1_2012.php
Vei gasi aici toate vacantele cand incep cand terminam scoala... etc! fundita plizz

| karrry9999 a răspuns:

12 septembrie

| larry11larry a răspuns:

Scoala incepe pe 12, adica luni