| NatashaG a întrebat:

Îmi poate spune cineva care este orarul de la colegiul național Victor Babeș din București? (pentru liceu si gimnaziu, dimineața sau după-amiaza)

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Orarul scolar se face an de an, in primele saptamani de la inceputul cursurilor si difera de la un an scolar la altul.
Materiile sunt, in principiu, aceleasi in cadrul fiecarui profil, dar pot surveni si modificari.
Informatii gasesti si pe site-ul oficial sau ii poti contacta online ori prin telefon.
https://colegiulnationalvictorbabes.wordpress.com/contact/