| kaneki123 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce ar trebui sa studiez pentru a invata bazele informaticii, vreau sa ma transfer la mate info din clasa a 10-a si daca imi puteti oferi un ghid/tutoriale care sa ma ajute sa inteleg. Eu am gasit mai multe dar nu stiu care sunt bune.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Toate sunt bune laughing depinde care il intelegi.
Cel mai bine este sa vorbesti cu colegii tai de la mate-info sa vezi cam ce se preda acolo, eventual vorbesti si cu profesorul de informatica si inveti exact ceea ce iti trebuie.
Oricum la liceu nici baza nu se face, daca chiar vrei sa profesezi in informatica, trebuie sa inveti singur de pe internet mai mult.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Kaneki dragă, ia manualul de info de la clasa pe care ai sărit-o și aia e ce trebuie să înveți. Nu bazele informaticii, nu alte ghiduri bla-bla-bla ci DOAR manualul de info de la clasa.