| 299Alice299 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum e la liceul "Nicolae Iorga" din București? Cum sunt elevii de acolo? Cât de pregătiți sunt profesorii?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La fel ca toate liceele din tara: profesori superbuni si placuti pentru elevii acre invatat si merg zi de zi la scoala, si rai pentru chiulangii si puturosi.
Elevii, sunt la fel peste tot in luem: buni si scultatori care invatat zi de zi si iau note mari si lepre, care nu invata si iau note mici ajungand corijenti si repetenti, ca la liceu nu te mai trece nimeni pe ochi frumosi.
Profesorii sunt foarte pregatiti, ca doar au terminat o facultate si au fost nevoiti sa-si sustina examenele, deci stiu foarte bine ceea ce predau, dar asta nu este problema care trebuie sa te ingrijoreze pe tine, ci cat esti tu dispusa sa inveti si sa muncesti, ca de notele tale depinzi, nu de cat stie profesorul.