| george2312 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca este grea Facultatea de Ingineria Petrolului si Gazelor? Ma intereseaza cat de importante sunt cunostintele din liceu de chimie si fizica sau se face cu totul altceva?

3 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Nici o facultate de inginerie nu e usoara. La fel cum nu e usor sa iti gasesti de lucru daca faci vreo facultate de "balet" (mangement, drept, litere etc.)

| pufuleata a răspuns:

Pentru cei ce invata nu este grea, insa sunt niste profesori care sunt de temut si care pica mai mult de 5%, Stanciulescu, Mara sa te feresti.

| george2312 explică:

Se poate cu chimia, fizica daca nu prea le-am facut in liceu?