| Marymary6039 a întrebat:

Imi poate spune cineva in cate forme se poate transforma vulpea cu noua cozi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In doua! Daca nu ma crezi, cauta vulpea si convinge-te singura!

| Henrypericolpublic a răspuns:

În 9 vulpi?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 4 randunici, 2 mari, si 2 mici.

| N0H4CK a răspuns:

Pai prima forma era aia cu 3 cozi când și-a pierdut Naruto controlul, apoi a mai apărut o coada, dar nu cred că se pune că o alta forma, căci arata la fel + o coada. A doua formă ar cea cu cel puțin 4 sau 5 cozi, când s-a transformat complet într-o vulpe de dimensiunea unui om, având o textura fibroasa și roșie. Iar a treia formă ar fi chiar cea a lui 9 cozi, cred. Nu îmi mai amintesc așa bine și mi-e lene sa caut. Pe de o parte, nu sunt fan înrăit Naruto. Îmi place mai mult One Piece și Fairy Tail.