| ganton a întrebat:

Imi puteti da exemple de carti "pregatire completa" (conform programei din 2011) pentru BAC Limba si Literatura Romana? Sau daca nu e o singura carte exemple de carti bune cu comentarii (sa fie complete) si de asemenea carti cu celelalte chestii care trebuiesc recapitulate. Scrisori, cereri, regulile de punctuatie, explicari de figuri de stil etc.

Răspuns Câştigător
| Biank_8453 a răspuns:

Eu o am pe asta:
http://www.pro-librarie.ro/......at--i25569

1 răspuns:
| ganton explică:

Vreau sa sterg intrebarea rolling on the floor. Eu sunt troll nu elev de clasa a 12-a.