| anuk a întrebat:

Imi puteti da link-uri cu tabere in strainatate, dar nu tabere de limba engleza, ci tabere in care stai degeaba, daca pot spune asa, adica nu ai cursuri. cum sunt cele din tara noastra de la mare, vara, de exemplu, dar sa fie in Londra, Paris etc. multumesc!

1 răspuns:
| adnana_8488 a răspuns:

Te referi la tabere de vacanta : sunt pentru elevi si studenti, tu n-ai specificat daca esti elev sau student. Da exista, cauta cu google ca sunt. Anul trecut s-au organizat in Grecia si Tunisia,
Directia Judeteana pentru Tineret Braila si Agentia Nationala pentru Tineret
nu stiu din ce oras esti si ce se organizeaza pe plan local. Probabil ca sunt si in orasele visate de tine.