| maroors57 a întrebat:

Îmi puteți recomanda cărți de dezvoltare personală ( dar să fie multe și bune ), mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Inteligenta Emotionala
Puterea Prezentului

iti recomand ce am citit din categoria dezvoltare personala si care m-au ajutat, asa iti puteam face o lista si nici nu stiam ce carti iti recomandam.

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Putere nemarginita
Descopera uriasul din tine
Amandoua de Anthony Robbins
Daca vrei dezvoltare personala de calitate nu ai voie sa ratezi cartile acelea doua.Autorul e un maestru al dezvoltariip personala recomandat si apreciat de foarte multi oameni.
Succes.

Răspuns utilizator avertizat