| 1Q a întrebat:

Imi puteti recomanda o firma de pe net care se ocupa cu producerea lucrarilor de licenta, gen sa fie si buna sa stiu sigur ca nu imi iau plagiat daca cumpar de la ei? Va rog raspunsuri strict pe intrebare, urgent FUNDA

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Nu te increde in anunturile de pe net ca sunt minciuni. Daca vrei sa iti faca altcineva lucrarea intreaba studentii de la facultate si te vor indruma catre un profesor care se ocupa cu asa ceva. Traim in Romania asa ca sigur e cineva la fiecare facultate care te poate "ajuta" contracost.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adica vrei sa furi in loc sa inveti nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pușcaria te manincă

| Aasdfghj a răspuns:

Daca nu esti in stare sa iti faci lucrarea de licenta inseamna ca nu meriti sa termini facultatea. De oameni ca tine, e plina tara, nu avem nevoie si de altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

| eckblume a răspuns:

Nu iti recomand deloc. Eu as fi stresata: daca va trimite aceeasi lucrare si altuia? daca licenta va fi anulata si viitorul meu va fi compromis? Mai bine rogi un profesor. Anunturi sunt multe. Dar care sunt pe bune? Nu poti sti. Unii sunt multumiti, altii nu.

| Osneros a răspuns:

Și tot tu o să te întrebi în scurt timp "care supermarket dă salariu mai bun la casă?".

| Yoshy18 a răspuns:

Nicio firma nu te va putea ajuta! Toate lucrările pe care ți le dau sunt plagiate. Ei nu redactează absolut nimic. Tot ce îți dau sunt lucrări deja prezentate. Daca vrei neapărat sa o cumperi, atunci vorbește cu un profesor sa ți-o facă sau cu un absolvent. Sub nicio forma nu vei primi o lucrare originala de pe site-urile existente. Și data viitoare nu mai întreba asa ceva. E ILEGAL!