| yanis_5304 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste cursuri ( gratuite daca se poate ) de limbi straine incepatori? vreau sa imi umplu timpul invatand o limba straina noua

2 răspunsuri:
| aliona_6797 a răspuns:

Pimsleur sunt numai in engleza, daca nu te deranjeaza, poti incerca pentru germana Deutsch: Warum nicht? (German: Why not?), sau cursurile lui Michael Thomas (de franceza, germana, spaniola, portugheza, rusa si mai sunt). Mie personal imi plac cel mai mult cursurile lui Michael Thomas ptc sunt interactive si inveti totul uimitor de repede, iar in plus, totul de face pe cale auditiva, nu scrii nimic, nu ai teme de facut, nu trebuie nici macar sa repeti in gand sau sa te straduiesti sa retii, ptc dupa cum spune si profesorul, el trebuie sa te faca sa retii fara ca tu sa depui efort. happy

| terra2009 a răspuns:

Gratis, e super nu trebuie sa faci nimic decat sa asculti, incearca

www.terralinguas.com

bafta