| ShadoWizz a întrebat:

Imi puteti spune niste cursuri cu care pot invata BINE engleza? dar sa explice si in romana, nu sa scrie numai in engleza ca asa am gasit.Sunt incepator si as vrea sa invat bine si repede.De preferabil as dori ca acele cursuri sa le pot downloada.

2 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Languageguide.org

| RAY a răspuns:

Bine si repede vrem cu toti,tu crezi ca e asa usor sa cunosti o limba? descarca eurocor in limba romana il descarci de pe internet,daca nu conversezi cu cineva nu ai cum invata o limba,bine doar what is your name
wher eu live, what is your first name, last name, eu have brother/s pluralu e cu acel s, sister/sisters, car/cars vezi filme, asculta muzica, engleza e cea mai frumoasa limba din lume e vb de 2 mld de persoane, merita sa o inveti