| roxy122222 a întrebat:

Imi puteti spune repede cum pot afla numele si parola de la club penguin.parola o stiu cum sa aflu dar numele nu stiu.va rog cat mai repede.cine stie ia fundita.{mi-am uitat numele si parola}

Răspuns Câştigător
| andrew2008 a răspuns:

Daca iti stii adresa de mail e foarte simplu intri in contul de mail si vezi ca acolo cant te-ai inregistrat ai primit un mail sa confirmi inregistrarea! In acel mail ai username si parola.

Bafta si sa auzim de bine!

1 răspuns:
| Melymonade a răspuns:

Încearcă să te loghezi cu adresa email. Dacă nu, apasă pe "am uitat parola". Îți vor trimite un email cu numele și parola.