| luiza71 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce parere aveti despre sectiunea masuratori terestre si cadastru de la facultatea de agricultura din craiova? credeti ca e o optiune buna pentru facultate si ca are o meserie de viitor?

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Cred ca da, e de viitor. Pentru ca oricate crize ar veni, oamenii intotdeauna vor avea nevoie sa isi asigure granitele proprietatilor lor.

| Maria139 a răspuns:

Este foarte de viitor, un pamant are nevoie de masurastori, tot timpul, de ex, am un teren, si mor, trebuie masurat din nou, pentru mostenire, apoi copii din nou vor apela la serviiciile voastre pentru a adauga anumite modificari, etc, in constructii, e foarte buna meseria, daca esti ok, cu matematica fizica...e bun